5.9
76

The One And Only (2022) E01 Sinhala Subtitles | “ඇය” | සිංහල උපසිරැසි සමඟ

Drama: The One and Only (English title) / Only One Person (literal tilte)
Revised romanization: Han Saramman
Hangul: 한 사람만
Director: Oh Hyun-Jong
Writer: Moon Jung-Min
Network: JTBC
Episodes: 16
Release Date: December 20, 2021 – February 8, 2022
Runtime: Monday & Tuesday 23:00
Language: Korean
Country: South Korea

Pyo In-Sook (Ahn Eun-Jin) කුඩා අවධියේදී, ඇගේ දෙමාපියන් ඇයව අත්හැර දමා ඇත. ඉන්පසුව ඇය හැදී වැඩුණේ ඇගේ ආච්චි ළඟය. ඇගේ ජීවිතය කිසි විටෙක පහසු හෝ සුවපහසු නොවීය. ඇය දැන් පාරිභෝගිකයාගේ සිරුරු පිරිසිදු කරමින් පොදු නාන කාමරයක සේවය කරයි. ඇගේ ආත්මාරක්ෂක යාන්ත්‍රණය වන්නේ ඇගේ හැඟීම් අන් අයට ප්‍රකාශ නොකිරීමයි. දිනක්, Pyo In-Sook ටවෛද්‍යවරයෙකුගෙන් අසන්නට ලැබෙන්නේ ඇයට ජීවත් වීමට වැඩි කාලයක් ඉතිරිව නොමැති බවත්, එම අවස්ථාවේ ඇයගේ හැඟීම් ප්‍රකාශ කිරීමට පවා නොහැකි බවයි. Pyo In-Sook කාන්තාවන් සඳහා වූ ආගන්තුක සත්කාරයකදී Se-Yeon (Gang Ye-Won) සහ Mi-Do (Joy) රෝගීන් දෙදෙනෙකු හමුවෙයි. Se-Yeon සාමාන්‍ය ගෘහණියක්, නමුත් හුදකලා ජීවිතයක් ගත කරයි. Mi-Do යනු සමාජ මාධ්‍යවල ජනප්‍රිය බලපෑම්කරුවෙකි.

මේ අතර Woo-Cheon (Kim Kyung-Nam) මිනීමැරුම් නඩුවකට පැටලෙනවා. එතැන් සිට ඔහුගේ ජීවිතය සම්පූර්ණයෙන්ම වෙනස් විය. ඔහු පෞද්ගලික රහස් පරීක්ෂක කාර්යාලයක සේවය කරයි. ඔහු ඕනෑම දෙයක් කරයි, නීති විරෝධී දේවල් පවා කරයි, ඔහු තම ජීවිතයේ කිසිම දෙයකට බිය නැත. වැසි සහිත දිනක ඔහුට පියෝ ඉන්-සූක් හමුවෙයි.

Name: Ahn Eun-Jin
Hangul: 안은진
Born: May 6, 1991
Birthplace: South Korea
Height: 168 cm
Blood Type:
Instagram: eunjin___a

Drama Series

Goodbye Earth | Jongmalui Babo (Netflix / 2022) – Jin Se-Kyung
The One and Only | Han Saramman (JTBC / 2021-2022) – Pyo In-Sook
The Witch’s Diner | Manyeosikdangeuro Oseyo (TVING / 2021) – Jin Sun-Mi
Hospital Playlist 2 | Seulkirowoon Uisasaenghwal 2 (tvN / 2021) – Chu Min-Ha
Dark Hole (OCN / 2021) – So Jung-Hwa (ep.1-2)
More Than Friends | Kyungwooui Soo (JTBC / 2020) – Kim Young-Hee
Hospital Playlist | Seulkirowoon Uisasaenghwal (tvN / 2020) – Chu Min-Ha
Diary of a Prosecutor | Geomsanaejeon (JTBC / 2019-2020) – Sung Mi-Ran
Strangers From Hell | Taineun Jiokida (OCN / 2019) – So Jung-Hwa
My Fellow Citizens | Kookmin Yeoreoboon (KBS2 / 2019) – Park Gwi-Nam
Possessed | Bingui (OCN / 2019) – Choi Yeon-Hee
Kingdom (Netflix / 2019) . – Kim’s wife
The Crowned Clown | Wangyi Doen Namja (tvN / 2019) – royal concubine
Life (JTBC / 2018) – beauty clinic staff

 


Name: Kim Kyung-Nam as Min Woo-Cheon
Hangul: 김경남
Born: 1989
Birthplace: South Korea
Height: 182 cm
Blood Type:
Instagram: kknv1221

Soo-Young Park (Joy) as Sung Mi-Do

1996 සැප්තැම්බර් 3 වන දින දකුණු කොරියාවේ Jeju Island හි උපත ලැබුවාය. ඇය සෝල් ප්‍රසංග කලා පාසලට ඇතුළත් වූ අතර 2012 දී ඇය SM Entertainment හි පුහුණුවන්නියක් බවට පත් වූ අතර එහිදී ඇයට Joy යන වේදිකා නාමය ලබා දෙන ලදී. . 2014 දී ඇය Billboard සහ Time ට අනුව ලොව පුරා වඩාත් ජනප්‍රිය K-pop
කණ්ඩායම් වලින් එකක් වන Red Velvet K-pop ගැහැණු කණ්ඩායමේ සාමාජිකාවක් ලෙස ආරම්භ විය. ඇයගේ සමූහ ක්‍රියාකාරකම් සමඟින්, 2017 දී ඇයගේ පළමු රංගන විගණනයට පසුව ඇය The Liar and His Lover නාට්‍යයේ ප්‍රධාන භූමිකාවට පිවිසියාය. 2018 දී Soo-Young ඇයගේ දෙවන ප්‍රධාන චරිතය The Great Seducer නාට්‍යයේ උපයා ගත්තාය. ඇයගේ රංගන රංගනයන් වෙනුවෙන් ඇය OSEN නවක සම්මානය දිනා ගෙන ඇති අතර, සෝල් සම්මාන උළෙලේ ජනප්‍රිය සම්මානය (නාට්‍ය නිළිය), MBC නාට්‍ය සම්මාන උළෙලේ හොඳම නිළිය සහ MBC නාට්‍ය සම්මාන උළෙලේදී වසරේ නවක නිළිය ලෙස නම් කර ඇත.

 

Name: Gang Ye-Won as Kang Se-Yeon
Hangul: 강예원
Birth Name: Kim Ji-Eun (김지은)
Birthdate: March 15, 1980
Birthplace: South Korea
Height: 168 cm.
Blood Type: O
Instagram: kangyewon0315

Join Us

Due to copyright issues we do not provide any torrent links

ලබා දී ඇති උපසිරැසිය
WEB-DL
පිටපත් සඳහා ගැලපේ
සිංහල උපසිරැසි |77|

ඉහත ලබාදී ඇති සිංහල උපසිරැසිය වෙනුවෙන්
ඉනෝකා සංජීවනි කුමාරි සහෝදරියට ස්තුතිය හිමිවිය යුතු අතර උපුටාගැනීම් ඇයගේ අවසරය මතම සිදුවිය යුතුයි.

profile card
ඉනෝකා සංජීවනි කුමාරි

November 9, 2020


80
Total Subtitles

4 comments

  1. RRR original eka enna date ekak thiyennawa da

  2. Thank You So Much🔥🔥🔥🔥🔥

  3. ඉතුරු ටික පුළුවන් ඉක්මනට ඕනෙ. Episode ඔක්කොම download කරලත් ඉවරයි

Leave a Reply

Your email address will not be published.